Enea

Bogowie kontra partyzanci, zło kontra dobro - co wygra? Zadecydujcie sami

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

WIADOMOŚĆ DLA WSZYSTKICH, A W SZCZEGÓLNOŚCI WILKOŁAKÓW! Pełnia księżyca, dzięki której wilkołaki zmieniają się w ogromne wilki, będzie 15 dnia, każdego miesiąca.

#1 2013-10-12 18:42:14

Ena

Balici

Zarejestrowany: 2013-08-18
Posty: 5
Punktów :   

Ena

Imię: Ena

Nazwisko: ---

Wiek: z wyglądu jakieś 20 lat

Płeć: Kobieta

Przynależność: Balit

Wzrost: 175 cm

Kolor włosów: Czerwone

Kolor oczu: Czerwone

Rasa: Diabeł

Charakter: Ena jest diabłem, co oznacza, że jest chytra i podstępna. Nie przywiązuje wagi do różnych rzeczy, takich jak swoje nazwisko lub rzeczywisty wiek. To o co dba składa się na krótką listę:
-Alexander (jest w nim po uszy zakochana)
-piękny wygląd (specjalnie dla ukochanego)
-pieniądze (aby móc je wydawać na słodycze dla Alexandra).
Nie można jej też wytknąć braku energii, temperamentu, pomysłowości, a przede wszystkim upartości. Należy współczuć każdemu, do kogo się przyklei.

Historia: Ena była córką wysoko postawionego człowieka, o wielu zaszczytach. Obecnie jest córką Wielkiego Księcia Diabłów, co stawia ją jeszcze wyżej, ale ona o to nie dba. Dba jedynie o miłość swojego życia-Alexandra. Nie pamięta właściwie kiedy po raz pierwszy go spotkała, ale czy to ma jakieś znaczenie? Grunt, że go spotkała! Od tamtej chwili nie rozstaje się z nim na krok (no...prawie). Kocha go pod każdym względem, bywa o niego zazdrosna, a wszystkie potencjalne konkurentki o serce Sashy, są natychmiastowo eliminowane.
Wszystkie jej marzenia wzięły swój początek od jednej, najcudowniejszej osoby na świecie i dzięki niej , ma w życiu cel.

Dodatkowe informacje: Jest stałą klientką wszystkich sklepów z słodyczami w mieście Bies. "Miłość" do jej ojca opiera się na potrzebie posiadania pieniędzy.
Przykładowymi marzeniami Eny są:
"Sasha mówi mi, że mnie kocha"
"sasha szczerze się do mnie uśmiecha"
"Sasha chce spędzić ze mną życie" itd.

Obrazek: Taki jak avatar

Ostatnio edytowany przez Ena (2015-02-23 21:00:17)

Offline

 

#2 2013-10-12 18:47:21

Anessa

Administrator

Zarejestrowany: 2013-08-09
Posty: 36
Punktów :   

Re: Ena

Zaakceptowane przez administracje :)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.garyoldmania.pun.pl www.graonaruto.pun.pl www.smoczaoaza.pun.pl www.narutoninjagra.pun.pl www.polskimaxserwer.pun.pl